Praca w naszym zespole

Biuro nieruchomości TWOJE METRY S.C w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko doradcy ds. nieruchomości. Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, interesuje cię branża nieruchomości oraz zależy ci na elastycznych godzinach pracy zapraszamy do naszego zespołu.

 Zakres obowiązków:
- profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w zakresie transakcji sprzedaży/ wynajmu
- pozyskiwanie ofert nieruchomości
- podpisywanie umów z klientami
- prezentowanie nieruchomości potencjalnym klientom
- załatwianie formalności związanych ze sprzedażą nieruchomości
- przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę agencyjną ( wymagane założenie własnej działalności gospodarczej)
- motywacyjny system wynagradzania
- premie zależną od efektów pracy
- elastyczne godziny pracy
- możliwość pracy zdalnej lub w Naszym biurze
- narzędzia pracy takie jak laptop, telefon, aparat fotograficzny.
- szkolenie wdrażające
- opiekę oraz pomoc na każdym etapie przeprowadzanych transakcji

Wymagania :
- doświadczenie w branży nieruchomości mile widziane
- wysoka kultura osobista
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
-systematyczność i dobra organizacja pracy,
- dbanie o wizerunek firmy
- prawo jazdy oraz samochód

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy biura: biuro@twoje-metry.pl.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

CV bez klauzuli nie zostaną rozpatrzone.